Hotel Zámeček, Ubytování Nový Jičín Polski Czech English Czech Hotel Zámeček, Ubytování Nový JičínHotel Zámeček, Ubytování Nový JičínKontaktRezervaceRestauraceUbytováníAktivityFotogalerieVirtuální prohlídka

Ubytování v hotelu Zámeček pod hradem Starý Jičín

Hotel Zámeček Starý Jičín vám nabízí ubytování v 18 příjemných dvoulůžkových pokojích a 4 luxusních apartmánech. Každý pokoj je individuálně navržen a má své nezaměnitelné kouzlo. Dva z apartmánů mají vlastní vířivou vanu, romantické svatební apartmá je situováno v zámecké věži.

Pokoje jsou zařízeny moderním avšak stylovým vybavením, které doplňuje atmosféru a styl historického sklepení restaurace. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní koupelna se sociálním zařízením, klimatizace, telefon s přímou volbou, vysokorychlostní připojení k internetu WiFi, televize a satelitní přijímač. Příjemným doplňkem vybavení je minibar s nabídkou nápojů, které jsou již zahrnuty v ceně za ubytování.

Pro bezpečnost a klidný spánek je pro hotelové hosty připraveno uzavřené parkoviště v areálu hotelu, které je monitorováno kamerovým systémem.

Domácí mazlíčci, kteří s vámi cestují jsou v našem hotelu také vítáni.

Fotogalerie

Hotel & Restaurace Zámeček pod hradem
Starý Jičín 11, 742 31 Starý Jičín
Tel.: +420 556 752 262, Mobil: +420 736 632 222, Fax: +420 556 752 261
webdesign Miger © 2007