Hotel Zámeček, Ubytování Nový JičínHotel Zámeček, Ubytování Nový JičínHotel Zámeček, Ubytování Nový JičínHotel Zámeček, Ubytování Nový JičínKontaktRezervaceRestauraceCeníkAktivityFotogalerieVirtuální prohlídka
Hotel Zámeček pod Hradem

Hotel Zámeček pod hradem, ubytování Nový Jičín

Pokud hledáte nadstandardní ubytování v okolí Nového Jičína, naše zařízení je pro Vás tou správnou volbou.
K dispozici je pro naše hosty celkem 18 dvoulůžkových pokojů a 4 luxusní apartmány. Každý pokoj je individuálně navržen a má své nezaměnitelné kouzlo. Dva z apartmánů mají vlastní vířivou vanu, romantické novomanželské apartmá je situováno v zámecké věži.
Pokoje jsou zařízeny moderním avšak stylovým vybavením, které doplňuje atmosféru a styl historického sklepení restaurace. Samozřejmostí každého pokoje je vlastní koupelna se sociálním zařízením, klimatizace, telefon s přímou volbou, vysokorychlostní připojení k internetu WiFi, televize a satelitní přijímač. Příjemným doplňkem vybavení je minibar s nabídkou nápojů, které jsou již zahrnuty v ceně za ubytování.
Pro bezpečnost a klidný spánek je pro hotelové hosty připraveno uzavřené parkoviště v areálu hotelu, které je monitorováno kamerovým systémem.
Domácí mazlíčci, kteří s vámi cestují, jsou v našem hotelu také vítáni.

Novomanželské apartmá Zařízení pokoje

Novomanželské apartmá

Zařízení pokoje

Koupelna Apartmá

Koupelna

Apartmá

Restaurace a společenské akce v Novém Jičíne

Mimo samotné ubytování v Novém Jičíně je součástí našich služeb i restaurace hotelu Zámeček, která je umístěna v historickém pivovarském sklepení a nabízí jak pokrmy tradiční české a moravské kuchyně, tak speciality moderní gastronomie. Centrem restaurace je rytířský salónek, unikátní prostor bývalé ledárny je určen pro speciální příležitosti jako porady, semináře, promoce a firemní večírky. Mezi místními obyvateli se traduje pověst, že tajná podzemní chodba z hradu Starý Jičín ústila právě do prostor nynější restaurace.

Pohled restaurací Interiér restaurace

Pohled restaurací

Interiér restaurace

Lokalita hotelu Zámeček

K přednostem umístění našeho hotelu patří spádovost mezi ubytování v Novém Jičíně, to jest výborná dostupnost do okolních měst, jako jsou Nový Jičín, Hranice na Moravě, Valašské Meziříčí či Frýdek-Místek, dále pak blízkost mezinárodního letiště Leoše Janáčka Ostrava-Mošnov a celá řada turisticky atraktivních míst. Obec Starý Jičín je křižovatkou cyklotras a tedy výborným místem pro cykloturistiku. V blízkém okolí se nachází památková rezervace Nový Jičín s ojedinělou expozicí kloboučnického muzea. Pro milovníky horských kol, turistiky, golfu, lyžování a mnoha dalších sportů nabízí dostatek příležitostí k vyžití nedaleké Beskydy. Hledáte-li ubytování v Novém Jičíně nebo jeho okolí, pak je pro Vás vzhledem k naší poloze na hranici Nového Jičína a Starého Jičína hotel Zámeček pod hradem tou správnou volbou.

Hrad Starý Jičín

Hrad Starý Jičín

Poloha hotelu Zámeček pod hradem

Historie hotelu Zámeček

Náš hotel poskytuje hostům ubytování v Novém Jičíně a Starém Jičíně již více než 20 let. Historie hotelu a ubytování v obci Starý Jičín je však mnohem delší. Před vybudováním hotelu Zámeček Starý Jičín stál opodál zájezdní hostinec, který však v 80. letech 20. století vyhořel. Přímo naproti hotelu Zámeček stál do roku 1910 také pivovar hraběte Seilera, který byl vyhlášený v širokém okolí. Z pivovaru se zachovalo pouze sklepení, které je v současné době součástí areálu hotelu Zámeček a nachází se v něm jeho restaurace. Od založení hotelu Zámeček Starý Jičín jsme měli tu čest hostit i mnoho významných osobností z oblasti kultury i politiky. Náš hotel si oblíbil například herec Miroslav Donutil a další umělci, kteří vystupují v nedalekém Beskydském divadle v Novém Jičíně.

 

Hotel & Restaurace Zámeček pod hradem
Starý Jičín 11, 742 31 Starý Jičín
Tel.: +420 556 752 262, Mobil: +420 736 632 222, Fax: +420 556 752 261
Restaurace Polski Czech English Czech
webdesign Miger © 2007 SEO